» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktivace windows

Dobrý den,potřebuji si aktivovat Product Key, ale když mi vyjede to kam to mám napsat tak se mi tam nechce napsat nula vždy když kliknu na klávesu nula tak mi to napíše " Některé z těchto znaků se nemůžou v kodu Product Key obejvit nevíte co stím? Je to i více kláves např."o"

Odpovědi na otázku

O bývá často zaměněno za 0, 1 bývá často zaměněno za l (L), nebo I (I). Pokud je kód od renomovaného prodejce a není to nějaké aukro za 150Kč, tak je skoro nemožné, aby byl špatný.

Já do toho okna pro aktivaci Windows(product key) tak mi tam nefunguje půlka kláves

tak si ho napište bokem a zkopírujte

To už jsem zkoušel a polovina číslic nebo písmen na které nejde kliknout na klávesnici tak se tam neskopíruje.

V Product Key se z důvodu možné záměny nikdy neobjevují písmena 015AEILNOSUZ . Jsi si jistý, že zadáváš PK?

Přesně tato písmena se mi tam neukazují, já mám prostě Windows nainstalovanej a ted si ho chci pouze aktivovat, když dám systém tak dole je "změnit kod product key" tak na to kliknu a nemůžu tam napsat písmena, které vy jste tady vypsal,

A nesnažíš se náhodou místo Product Key zadat jiný kód - třeba Product ID?

Aha to bude tím... Děkuji moc.

Hornet74:Neplanci tu lidi! Napsal jsi nesmysl! Písmeno N se v klíčích objevuje!!!

-...potřebuji si aktivovat Product Key... Produkt key se neaktivuje, on slouží k aktivaci.- připojte si externí klávesnici-zkotrolujte že máte klíč na správnou edici systému