» Poradna » Programy

Aktivace windows po upgradu na verzi windows 1709

čau lidi,včera jsem upgradoval windows co vyšli ten novej creator update co vyšel po půl roce a aktualizoval jsem windowsy na verzi 1709 a nejak se mi posrala aktivace. Windowsy jsem mel normalne aktivovany pres upgrade ze 7 na 10 a tedka to po mne chce zadat klíč a hlasí mi to že windowsy brzo vypřší? Co to je za hovadinu? A kdyz jse podívam do nastavení do aktivace tak windowsy jsou normálně aktivovaný?Nějaký nápady co s tím?

Odpovědi na otázku

Důsledek upgrade (=přeplácnutí jednoho systému druhým). Udělej čistou instalaci.

Super takze to muzu cely preinstalovat a vyupdatovat znova jo?

Tomu jsem se chtel vyhnout ale zrejmne nebude zbiti. To jsou ty "zlaty" windows kdy microsoft slibuje zlepseni a sami novy zmeny a pritom to vzdycky dojebe system tak ze se to musi cely preinstalovat.

Já sem od Win 8.1 jenom upgradoval a nikdy jsem nedělal čistou instalaci a Win 10 běží perfektně, žádné problémy nebili přece nebudu každých půl roku dělat čistou instalaci a vše znovu instalovat, dělám každý měsíc zálohu systému a tu starou vymažu. Ještě se mi nestalo že by PC po upgradu nějak blblo. Počítač jede jako fík.

"kdyz jse podívam do nastavení do aktivace tak windowsy jsou normálně aktivovaný"Tak co sa tu riesi?

"Poradce při potížích s aktivací" problém nevyřeší? Mel jsem před časem po jakýchsi aktualizacích stejný problém, stačilo kliknout na tuto volbu a bylo vše O.K.https://support.microsoft.com/cs-cz/help/10738/windows-...