» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktivace Windows 8 s klíčem použitém na Windows 10

Dobrý den.Vlastním NB Asus.Na NBku byly původně Windows 8 a následně po tom co byl NB v opravně mi přišel s nainstalovanými Windows 10. Windows jsem jednou reinstloval z důvodu nechutného sekání.Bohužel nejsem s Windows 10 něják moc spokojen a chtěl bych na NB nainstalovat Windows 8 z originálního CD co mám od svého PC.Otázka kterou nevím je jestli se Windows 8 zaktivuje klíčem který byl použit při updatu z Win 8 na Win 10 .Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ano

Takže mohu normálně vložit do NB CD s Win 8 a normálně se Windows aktivuje ?

Fungovat by to mělo. V nejhorším je to otázka cca 20 minut nainstalovat a zkusit aktivovat dřív než začnu instalovat další věci.Mohu se zeptat v čem vám W10 nevyhovuje oproti W8?