» Poradna » Programy

Aktivace Kaspersky Antivirus

Ikdyž vím, že většina rádců zastává názor, že antivirus je zbytečný, tak se přesto obracím s prosbou o radu a pomoc na aktivaci antiviru. Je to proto, že mám zaplacenou licenci ještě na necelý rok a nechci ji nechat jen tak propadnout.Používal jsem antivirus Kaspersky již 4 roky a obnovoval jsem jej automaticky zaplacením předplatného. Nyní jsem přeinstaloval celý PC a když do antiviru zadám původní licenční klíč, tak to hlásí, že je již jeho platnost propadlá. Na podporu Kaspersky napsat nomůžu, protože jsem nikde nanašel e-mailovu adresu a když kliknu na kontaktovat podporu, tak mě to přepojije jen na poštovní aplikace a účty, které nemám a zřizovat si je ani nechci.Na fóru Kaspersky jsem radu nenašel, protože je to všechno v angličtině, kterou neovládám.Stačil by mě e-mail na českou podporu Kaspersky, abych mohl napsat ze svého poštovního klienta (do kterého mě podpora nepřepne ikdyž je v PC nastavený jako výchozí aplikace).Ale když mě poradíte přímo, jak Kaspersky Antivirus aktivovat, tak budu rád. Nyní mám prozatím zkušební verzi na 30 dní.

Odpovědi na otázku

http://kaspersky.pcs.cz/podpora/No a tohle máš zdarma a pro domácnost v plně dostačují kvalitě.https://www.comodo.com/home/internet-security/fr...

Oběma Vám děkuji za odpověď.Získal jsem e-mailovou adresu i kontaktní formulář.Napsal jsem jim, tak se to asi vyřídí, zatím čekám na odpověď.