Aktivace integrované grafické karty pro druhý monitor

Vážení,chci připojit k počítači druhý monitor, ale má port jen na VGA a DVI-D. V počítači mám VGA už obsazené a tak se chci zeptat zda-li a jak se dá druhý monitor připojit do integrované GK přes VGA a zároven mít připojený první monitor v jiné grafické kartě.Za odpověď předem děkuji.

Odpovědi na otázku

sic mi nie je úplne jasné čo trepeš, ale: ak má karta výstupy VGA plus DVI dokúp redukciu DVI-VGA.https://www.alza.sk/search.htm

Ako ? V nastavení máš nožnosti výberu : auto, intergrovaná GK , dedikovaná GK . Žiadne Duo karta tam nie je . Posledné Duo tu bol Sonet DUO, kotúčový magnetofon.

Jaks na to přišel ??? Já mám aktivní jak integrovanou, tak v PCIe.

Integrovaná musí být v UEFI (BIOS) "enabled" a třeba u Gigabyte je k ní nutný VGA ovladač.