» Poradna » Programy

Aktivace Esetu

Dobrý den všem. Mám na starost správu Esetu pomocí Eset management center. Všechny počítače jsem měl v cajku. Nějaké počítače jsem aktualizoval pomocí úlohy. Byl zastaralý Eset. Dneska přijdu do práce a svítí na mě 5 PC, které nemají aktivován produkt. PC pomocí úlohy aktivuju. V úlohách vidím, že produkty na daných počítačích jsou aktivovaný. Avšak reálně aktivovány nejsou. Stále nefunkční, neví někdo prosím co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Firma si platí za drahý AV a máš v ceně i podporu. Tak ji využij.

Taky bych určitě řešil s podporou. Nicméně, když mě se podobná věc sem tam stane, odeberu s centra daný PC resp. deaktivuji mu pouze licenci a počkám až si ESET agent na dané stanici sám zkontaktuje s centrem a licenci s centra získá.

Pardon:.....odeberu z centra..........licenci z centra získá......

Odebral jsem. Pote si cilovi pocitac nacte a opet se neaktivuje. Jsem z toho totalne na prasky. Podpora po me chtela vypis chybovych hlasek. Jenze zadne chyby nemam. Jelikoz Eset na webu ukazuje, ze aktivace probehla.

Nechej to uležet. Nehoň to. ☺

No, mně podobnou věc dělaly hodně staré verze. Upgrade prostě neprošel a bylo třeba to odebrat a vyčistit tím removerem od ESETu (z nouzového režimu a ručně), pak samozřejmě restart a pak už šly nové verze nainstalovat korektně. Co tam přesně zbylo ale nevím.