» Poradna » Počítačové sítě

Aktiv na strong dc bez routeru ?

Zdravím, prosím o radu jak mám nastavit aktiv na strong dc ? Router nemám, veřejnou ip adresu mám přímo v počítači. chtěl bych vědět jestli se nastavují porty a co mám zakliknout, popř. kde ty porty najdu. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

V tomto pripade staci nastavit jen firewall co mate na pocitaci.

Vetsinou to je "aplikacni" firewall, takze staci zvolit *.exe soubor stronga a povolit u nej prichozi a odchozi spojeni.

jo pokud maš IP vežejnou tak aktiv ale aby ti to makalo musiš nazdilet data aspon 1GB ostatne navod najdeš na netu a nesmí zdilet Program files ani Windows jinak dostaneš ban a už to nerozjedeš OK