Ako zistit interface type pre graficku kartu

ZdravimChcel by som sa spytat ako zistit interface type na zakladnej doske pre graficku kartu

Odpovědi na otázku

Například pohledem .

Podle typu základní desky.

sw. CPU-Z Ti to také ukáže na záložce Mainboard

Ok diky moc

Dnes existuje pouze PCI express. A je jedno jakou revizi použiješ. 1.0 karta bude fungovat v 3.0 slotu. Nejdelší je PCIe 16x.

Diky moc :)

pokud to ovšem není nějaký historický stroj - tam může klidně být i AGP

a nebo prehistoricky stroj - tam muze klidne byt i ISA

Nebo VL-Bus...

Plná vzájemná kompatibilita je tuším až od PCI-E verze 1.1.Verze 1.0 je kompatibilní pouze s 1.0a nebo 1.1.

Hlavne na štítku, v návode a najjednoduchšie pre teba -na krabičke je to napísané . A tiež je to napísané aj na doske vedľa interface !