» Poradna » Web a internet

Ako ziskat priamy odkaz videa z archivu CT?

Potreboval by som dostat odkaz z videa na CT, pri slovenskych TV funguje rozsirenie Video DownloadHelper v Chrome a FF, ale pri CT to nefunguje.Chcel by som to prehrat v programe PotPlayer.Tu je odkaz na jednu epizodu:http://www.ceskatelevize.cz/porady/11460614871-tajems... Dakujem.

Odpovědi na otázku

Co znamena ten odkaz? Nefunguje to, len v prehliadaci. Ani Video DownloadHelper pri tomto odkaze nezobrazi odkaz pre video.

YTD to normálně začne stahovat. Stáhl jsem jen kus, VLC normálně hraje. Video ve formátu *.ts.

YTD z pepak.net nefunguje?

Ano, funguje to, dakujem.Kazdopadne to subor stahuje, Video DownloadHelper pri inych tv vytvori odkaz pre video a ten je mozne vlozit do programov ako VLC alebo PotPlayer (Ctrl+V) a video sa zacne ihned prehravat. Nie je nutne stahovat subor. Nie je mozne takto ziskat odkaz pre video aj z archivu CT, inym programom?Uz som na to zvyknuty, spustim video z archivu, kliknem na ikonu VDH, Ctrl+V v PotPlayer a video sa spusti.

aha, tak to neporadím - buď mi stačí přehrání online na webu nebo to rovnou stáhnu.

Už asi týden nefunguje.Nevíte někdo o jiném programu nebo způsobu, jak stahovat z webu CT?