Ako vyriesit problem s ADATA-HD710?

Dobry denMam externy hardisk ADATA HD710. Je problem z neho kopirovat alebo nahrat nan data. Skusal som ho pripojit na viac pc, ale (ne)funguje rovnako na vsetkych. Skusal som aj USB2.0 a USB3.0 (HDD je 1T s USB 3.0). Pri kopirovani alebo nahravani zamrzne!!!Skusal som aj rozdielne programy na formatovanie aj rozne formatovanie, ale nic nepomohlo :(Mam ho zahodit alebo sa s tym da nieco?Dakujem

Odpovědi na otázku

Co si myslíš, jak spolehlivý bude, i kdyby se ti ho nakonec podařilo naformátovat? Já bych ho dal na poličku a koupil nový.

tiez si myslim ze je jedine na zahodnie

Hrůza a děs