Ako vojst do Ami biosu (nefunguje DEL, INS, F1)

Prosim, poradte mi, ako mam vojst do Ami biosu (nefunguje DEL, INS ani F1).Za radu dakujem.Dodo.

Odpovědi na otázku

Měl jsem i kombinaci Ctrl+Alt+Shift+S. Nevím už u jakého počítače. Nepomůže výmaz CMOS zkratosvorkou na desce ?

Nevím, co je to přesně za desku, ale já měl jednu starou a tam se do Ami Biosu lezlo Escapem.

Konkretne pocitace DELL mely takove chutovky jako ctrl-alt-enter nebo F2. No a mel jsem tu dokonce ZENITHY, u kterych se do biosu lezlo specialni boot disketou.Kazdopadne by nemuselo byt spatny se mrknout na web vyrobce desky ;)

Oblbnete BIOS Jeste pred startem mejte sisknutou klavesu,treba Esc,dejte mu najevo,ze komunikace vazne a vetsina BIOSu skoci primo do sve tabulky.Nekdy je to treba zopakovat,ale dostat se tam da vzdy,i mate-li vypnutou detekci chyb. Dokumentace k desce je ovsem lepsi.

Nekdy to taky zarve kdyz se odpoji keyboard /hodi hlasku typu "press F1 for continue" /.Admin