» Poradna » Web a internet

Ako stiahnut z archuivu zive

poradi mi niekto funkcny sposob, ako stiahnut video z archivu CT?skusala som rozne sposoby, aj podla navodov na internetew, ale, zial, ani jeden mi nefungovalide o toto video http://www.ceskatelevize.cz/porady/10708171262-stredo... max., co sa mi podarilo, tak tento dokument po 1,5 megovych suboroch. dakujem za kazdu radu (skusala som YTD, freerapiddownloader, videodownloadehelper, streamtransport a mnohe dalsie, ale nic)

Odpovědi na otázku

IDM tvorí jedničku na trhu, stiahneš ním úplne všetko, tiež ťahá video a zvuky priamo cez IE prehrávač. Je platený. štrachaj, máš ho s crackom, blokáciou s návodom riadkov súboru hosts: Internet.Download.Manager.v6.25.Build.2_p30download.com.7z

Free rapidem v pohodě - akorát ho musíš umět používat...Jinak ten dokument je krásný, zvláště v HD...

Už nesoulad mezi titulkem dotazu a tělem dotazu hodně naznačuje.

V nejhorším spojíš binárně ty soubory v příkazovém řádku povelem copy /b