» Poradna » Programy

Ako spustim Winamp 2- krát súčasne na jednom compe

Zravím, nevie tu náhodou niekto ako by som vedel spustiť Winamp 2x na jednom compe?
Príklad: mám dve zvukovky a jeden by išel na prvú a druhý na druhú. Akože dva rovnaké CD playery.

Odpovědi na otázku

a jeste rekni ze mas obe zvukovky aktivni

Nemám dvě zvukovky, ani Winamp 2x, ale jako dva CD playery používám Winamp 5 s povoleným Multiple instances. Možná by to vyřešily dvě instalace Winampu odlišně konfigurované, ale jak píše Martin - pochybuju, že můžeš mít současně obě karty aktivní.

A proc ne?

Proč by nemohl mít aktivní dvě zvukovky? Běžně to tak používám. Jedna inegrovaná na desce, druhá v PCI.
Jeden normální winamp a druhý portable. No problem.

S tými dvoma rôznymi prehrávačmi mi to funguje aj teraz, ale chcel som vedieť či sa náhodou nedá nejako spustiť ten istý prehrávač dvakrát (Winamp). A zvukovky mám v pohode aktívne dve Sound Blaster Live / Realtek AC 97 - v každom prehrávači si vo výstupnom zariadení nastavím tú cez ktorú potrebujem aby to šlo.