Ako rozchodiť MP3 player X-SITE 512 MB - s čipmi ATJ 2085 a Samsung 525 ???

Zdravím Vás všetkých ochotných pomôcť mi. Laboroval som s novým firmware, ako asi väčšina nešťastníkov, ktorí hľadajú pomoc ako ja, a umrel mi MP3 player. Prelistoval som tuto poradňu, rovnako aj stránky S1mpr.org, stránky výrobcu Wilson, ltd., stiahol som firmware od výmyslu sveta a aj tak sa mi nepodarilo oživiť MP3 prehravač X.Site 512 MB model SYM-190. Podľa návodu som ho rozobral, odpojil baterku a našiel dva čipy. Vačší Samsung 525 a menší ATJ 2085. Pokiaľ ho pripojím cez USB k PC, tak mi ho najnovšie vie Win XP len nájsť ako disk, no a pokiaľ ho chcem flešnúť, alebo naformátovať, vypisuje mi, že je blokovaný - chránený proti prepisu... Poraďte mi, prosím, ako ho zvládnuť, ako ho rozchodiť. Pokiaľ sa tu nájde niekto, kto by mi vedel poradiť, pokiaľ má s týmto skúsenosti, kto sa s takým niečim stretol, kto má rovnaký MP3 player a vedel by mi poslať pôvodný firmware na adresu rada@stonline.sk budem vďačný. Ešte raz vďaka. Jánoš.

Odpovědi na otázku

som na tom tak isto a ked nieco najdem ozvem saked si niečo uz nasiel posli.kaucuk@zoznam.sk

este som nic nenasiel... a ty???

Formátovat to musíš vo formate FAT a nie FAT32....