» Poradna » Počítačové sítě

Ako rozchodit FTP pod IIS?

Zdravim, cely den googlojum no nedari sa mi najst nejaky zakladny navod pre lamy; IIS 5.1 (xpsp2) ako webserver mi doma (2 pc na lan cez Vigor2600GE) fachci, no FTP nejde ani za svet - ci skusam ako anonymous alebo nie; co by som mal checknut prve alebo kde najst navod?

Odpovědi na otázku

No ja to jednou viděl a hned jsem to zapnul a fungovalo to.Akorát se tam musela nastavit IP adresa ze které to poslouchalo, nebo rozsah sítě která byla poslouchaná. Už nevím, a pak to jelo. Jo a ve firewallu si musíš povolit příchozí port 21. Jinak hezký FTP je CesarFTP, je zdarma jednoduchý a určitě promakanější než to IIS. A spusť jej jako služku.

Diky za info, odinstaloval som to a skusim to znova nahodit - ved uvidime...