» Poradna » Programy

Ako rozbehat 3 tlacitko na mysi pod Win2000

Mam klasicku seriovu mysku neznackovcu 3-tlacitkovu!!! Pod Windows 2000 Professional je najdena ako standardna seriova mys - to je OK, ale ide samozrejme ako 2-tlacitkova.Chcem ju vsak spojazdnit ako 3-tlacitkovu (aby mi fachcil aj stredny button ,lebo mi ho treba v jednom softe ktory ho pouziva. Je na to nejaky driver?

Odpovědi na otázku

Zkus nějaké ovladače (součást Windows), které umí i třetí tlačítko. Např. ovladače od Logitech bývají spolehlivé.