» Poradna » Windows (a jiné OS)

AKo pripojit Xiaomi Mi Max 2 telefon k pocitacu?

Mam Windows 10 s najnovsimi updatmi. Ked som ho pripajal par mesiacov dozadu tak to fungovalo. Teraz sa pripoji ale pri telefone je vykricnik. A neni tam ziadny adresar so subormi telefonu. Ako to spojazdnit? Skusal som moznost prenos suborov, aj prenos obrazkov ani jedno nefunguje. V pocitaci nemam Xiaomi aplikaciu (ale predtym to fungovalo bez nej)Snazim sa skopirovat subory z SD karty do telefonu ale v androide je aj takato jednoducha vec nadludsky komplikovany problem. Tak to skusam cez windows a ten sa zase neche pripojit :(

Odpovědi na otázku

Měl jsem kdysi stejný problém. Je možné že mobil zapojuješ do špatného usb portu mobily většinou totiž podporují 2.0 porty (černé)

Odinštalovať ovládače k telefónu a znovu pripojiť fon k PC nech sa nainštalujú.

Najdi si vhodný správce souborů pro Android - kopírování SD/telefon nemůže být problém.