» Poradna » Mobily

Ako odomknuť mobil bez dotyku cez počitač

Zdravim Chcem sa spýtať či niekto z vás nevie ako odomknúť mobil bez dotyku cez pc. Pred par dnami sa mi rozbilo sklo na mobile a prestal mi fungovať mobil a ja sa do neho musím teraz dostať. Mam mobil Nokia Lumia 535/Microsoft a ona ma aplikáciu umožnenie zdieľanie obrazovky či by sa to náhodou nedalo nejako použiť alebo sa nejako dostať do sprav iba to potrebujem. Mobil neni kradnutý mam v ňom sim aj viem od neho odblokovacie heslo.

Odpovědi na otázku

Pokud máš aktivované ladění usb, tak adb příkazy by měly fungovat.

Kecám, moje chyba, nemáš android.

To zabezpečení je tam proto, aby se do mobilu bez přihlášení nedalo dostat. Takže ne, obejít to nejde. Můžeš maximálně zkusit připojit myš, jestli náhodou nepůjde mobil ovládat s ní. Jinak jedině vyměnit dotyk.