» Poradna » Programy

Ako odinstalujem Microsoft Outlook

Ako odinstalujem Microsoft Outlook bez toho aby som odinstaloval Word ,Excel,powerpoint?

Odpovědi na otázku

spustis instalaci znovu (zalezi na verzi) bud setupro.exe nebo setupstd.exe no a v instalaci reknes pridat nebo odebrat funkce a vyskrtnes si z toho outlook.

Tím ho jen vypneš, ale v počítadle ti zůstane. pokud ho chceš opravdu ,,nemít" tak jedině s použitím nLite (vyrobit nové instalační CD a přeinstalovat O. S.)

neni outlook jako outlook... v tomto pripade je rec o outlooku z baliku office, nikoli outlook express, ktery je soucasti systemu...
a v tomto pripade plati, ze staci spustit instalaci office, vybrat moznost pridat/odebrat a outlook zrusit...