Ako na tvrdý restart w8 bez klaického reštartovacieho buttonu na case?

na novom , pc s win 8 nemám reštartovacie tlačidlo , ako sa reštartuje w8 natvrdo?

Odpovědi na otázku

taky nemám reset (FD Define R2)normálně vypínačem - dlouze držet

Technicka, co s tim ma co spolecneho Windows 8 ? PC bez tlacitka reset byly i pred 20 lety, proste nekterym firmam pripada zbytecne tam ty tlacitka davat kdyz na NB se s tim neobtezuje nikdo :D .

Asi jsi tvrdej vůl - normálně vypínačem, dlouze podržet jinak to nikdy nešlo.

svoje komplexy si lieč a nenadávaj druhým do tvrdejch volu, blbec

Já bych neřešil restart, ale proč takový potřebuje. Pokud se mu s mašinou něco děje raději bych hledat příčinu toho. Já někdy nesáhnu na reset jak je rok dlouhej.