Ako na 3 vystupy naraz z jednej grafickej karty

Mam Nvidia GeFroce 8800GT a z nej mam napojenych na jeden dvi vystup lcd monitor, na druhy vystup projektor a este cez s-video televizor. vyuzivam funkciu Dual view pre zobrazenie 2 roznych plochnaraz. Asi nebude nijako mozne spojazdnit "triple view", alebo aspon dual view s tym, ze na projektore a telke by islo to iste a na lcd nieco ine.
Neviem ale najst ani nejaky soft, ktory by mi umoznoval lepsie manazovat (s viacerymi moznostami nastavenia) prepinanie medzi tymito troma vystupmi ako mi to umoznuje soft priamo k ovladacom Nvidia. Neviem si tam ani nastavit skratky pre priame prepinanie do roznych kombinacii tychto troch moznosti. Tiez by som potreboval prepinat do roznych nastaveni rozliseni i pri tej istej kombinacii vystupov (napr. ked idem pozerat filmy, tak k lcd chcem cez dual view spustit projektor v PAL rozliseni, ale ak idem hrat hry, tak uz by som to potreboval spusti v 1024x768).
Ten ovladaci panel od Nvidie mi niekedy nekorektne zmeni aj obnovovacie frekvencie pri prepinani.

Teda otazka v skratke znie ci existuje program, ktory by mi komplexnejsie umoznil pracovat s troma vystupmi z Nvidia grafickej karty. Dakujem vopred za dobre tipy.

Odpovědi na otázku

Skus napisat do Nvidie, mozno ti vyhoveju a upravia Control panel podla tvojich predstav.

Tak dik za radu. Nieco konstruktivnejsie by sa nenaslo od niekoho?

zaraz lze pouzit jen dva vystupy

Tohle u beznych grafickych karet nejde - maji pouze dva nezavisle vystupy.
Existuji na to specialni GK (treba od Matroxu apod.), ale ty jsou pro vaznejsi praci s 3D i hrani nepouzitelne.

Jak uz psali vyse, tak tohle s jednou nvidii asi neudelas. Pokud mas ale na pocitaci i integrovanou grafickou kartu, tak by se snad dala na jeden vystup vyuzit. Nebo muzes koupit druhou grafickou kartu.

3 rozne vystupy nedas na 100% ale pri troche snahy by mali ist 2 rozne na 3 zariadeniach

a nestacilo ten jeden z nich rozdelit rozbockou na dva?

kvalita by asi prilis utrpela...

s tym, ze nepojdu tri naraz som bohuzial ratal. aspon nejaky rozumny soft keby sa nasiel co by mi to umoznil manazovat namiesto toho od nvidie

rozbocovace su aktivne takze ten signal zosilia a tak by kvalita nemala utrpiet pouzivam ho uz roky na prezentacie a nem problem