» Poradna » Programy

Ako hromadne odstranit fortnite z registrov?

Su tam toho mraky a nechce sa mi to po jednom. Omylom zmazany adresar s hrou a nova instalacia sa nespusti, lebo zisti, ze je uz nainstalovany a kaze najskor odinstalaciu.Dakujem.

Odpovědi na otázku

primárně bych se zamyslel nad tím, jak je vůbec možné že se ti podaří smazat "omylem" adresář s instalací ...

Dva japonští pánové Samo a Seto utíkali před japonskou slečnou Urvalamuho a omylem během útěku smazali adresář.

jj Ono Seto Samo ... známí to japonci :)

Ked budes mat deti, pochopis ty primarny odbornik. To plati aj na toho dolu.Nieco k veci by nebolo pani dokonali?Ze sa vam chce vypisovat kokotiny, ale ani naznak rozumnej odpovede. To o niecom vypoveda.

aha, tak ze ked decka nieco zmazu je to omylom. Ked sa tu paprcis hned po druhej odpovedi, tak nemam chut ti pomoct.

Kde bola prva a druha odpoved? To myslis tie blbe pripomienky? Tak si sa zaradil na tu istu uroven.Strc si svoju pomoc niekam, vymazem si to rucne.Prosim zamknut. Kokoti.

1, daj mi pokoj s tou istou rovnou2, ty nechces pomoct, tvoj pristup to dokazuje3, oprava problemu nespociva iba vo vymazani zaznamov z registra

mám děti ... a věř, že mi nic takového nehrozí

Jistě, když si přeješ, pane administrátore, tak povolej nějakého počítačově zdatného amatéra, pokud se v okolí vyskytuje. Nebo servis.MS Windows řady NT jsou víceúlohové a VÍCEUŽIVATELSKÉ operační systémy.

Že by děti náhodou smazali složku s hrou? Co takhle se přiznat, než to svádět na děti?

aj keby to domrd@li decka, tak to mal napisat rovno a nie formou enigmy ze "omylom".

Si normalny? No moc asi nie, ked to davas do suvisu s odpovedou. Co ta kur-va je po tom, kdo ako co vymazal. Ma to vplyv na riesenie? Ked nechces, alebo skor nevies odpoved, tak mi tu nevzpisuj. Nikto sa ta neprosil o tvoje pripecene vylevy, uplne od veci.Koncim, ste banda nafukanych blbeckov. Ja sa nikomu nebudem spovedat, kto, co a preco vymazal v mojom kompe. Po tom vas je vsetkych hovno.

Tak ty registry smaž ručně a ber to jako daň z blbosti. Až těmito zásahy doděláš celý OS, tak ho rovnou přeinstaluj.Jaká je pravděpodobnost, že dítě najede zrovna na složku s Fortnite a stiskne Shift+Delete, aby ji nenávratně smazalo. My jsme možná banda "nafukanych blbeckov", ale tlaky tady děláš jenom ty.

Bacha na to. Mám sotva 5. letého syna, pustil jsem ho k nějaké hře a měl radost že se to nějak hýbe, nechám ho u toho a řeším jiné věci, za chvíli vidím, hra vypnutá, počítač vypnutý... korektně. Musel vyskákat skrz menu hry běžící v exclusive fullscreenu na plochu a tam ještě dát vypnout... Nikdo ho to neučil a sám mi nevysvětlil jak se mu to povedlo.

Tak když nám má být jedno, co, kdo a jak mazal v tvém "kompu" (nebudu vulgární jako ty), tak je mi osobně jedno tvůj problém. Řešení jsem beztak navrhl. Jaký administrátor, takový stav operačního systému.

Normálně si na steamu ověř integritu hry a ono to stáhne vše smazané. Nebo ty to nemáš přes steam?

Tak jsem hodil tu hru do google.Vyplivl mi toto:https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/downloadnahodil jsem tu hrusmazal složku se hroua při spuštění instalátoru mi to dá na výběr repair nebo removetakže nechápu vo čem to tvé vlákno jepodle mě je to celé fake, já si tu připadám jako kdyby tu ty vlákna zakládal nějaký robot úplně náhodně z pár vygooglených frází a když je složí, tak z toho vzejde nesmysl.