» Poradna » Programy

Ako dostat slovencinu do QIP

poradte lame zrejme trivialnu vec: zo stranky http://www.qip-info.tk/ som stiahol QIP a slovencinu, na disku rozbalil do jedneho adresara, spustil qip, nakonfiguroval, ale je cely v anglictine ... zip subor so slovencinov sa rozbalil ako adresar "slovak", ale nie je v nom ziadny spustitelny subor, ani v QIP-e v nastaveniach v casti "Languages" slovencina na vyber nie je ... co s tym ? dik

Odpovědi na otázku

ten adresar slovak musite dat na misto kam jste nainstaloval qip např. C:\Program Files\QIP\LI\ a tam date ten adresar slovak potom v qipu languages a zvolíte slovak restartujete qip a je to

stačí zkopírovat rozbalenou složku SLOVAK do c:\Program Files\QIP\LIpotom pustit qiu přihlásit se změnit v nastavní na language na slovak použít ok a je to ve slovenštině

To se nestává často, abychom ve stejný čas poslali stejnou radu... rarita

vedel som ze to bude trivialne ... ja som to mal v C\...QIP\SLOVAK\ a nie C\...QIP\LI\SLOVAK\

Proč jsi si nestáhl s těch stránek přímo lokalizovanej instalák, je to v CZ i SK.