» Poradna » Programy

Ako dostanem video z kamery na dvd-ko?

Mam video kameru panasonic NV-GS37 a neviem dostat video do pocitaca... Kupila som si aj ten kabel firewire, len ho nemozem strcit do pocitaca, lebo nemam kde... co s tym?

Odpovědi na otázku

Pokud nemáš Firewire integrované na základní desce, tak zakoupit řadič FW do PCI slotu( cena cca 500 kč). Pak to můžeš stáhnout do PC pomocí Windows Movie Maker. Nebo pomocí jiného FRE programu. Podívej se v poradně řeší se to tady každý týden minimálně 2x.