» Poradna » Ostatní

Ako dlho nabíjať varta baterie 2600MaH

Zdravím chcel by som sa spýtať ako dlho mám nabíjať tieto batériehttps://www.mall.sk/nabijacie-baterie/varta-n... Na tejto nabíjačke GP PowerBank Battery Charger - 230 Vac Version.Dakujem za radu.

Odpovědi na otázku

Píší tam 100mA proud pro AA baterie, takže počítej cca 30hodin.

dakujem

On to má 2600MaH (H je asi překlep), 2600 Megaampérhodin, takže se nabití za svého života nedočká

Pokud nutně musíš velké "M" číst jako Mega, pak nechápu jak můžeš malé "a" číst jako ampér. A jednotka Henry ti asi nic neříká

Tak toho "a" jsem si nějak nevšiml, vtip se nepovedl no Jinak ale pan Henry se vyskytuje jinde

ja to neresim davam tak na sest hodin a pak vyzkousim testerem jestli to ukazuje full a hotovo. jestli co prodavaji nabijecky is ukazatelem a automaticky ukoncuje nabijeni.

Tak za šest hodin 2600mAh baterie proudem 100mA fakt nenabiješ ani omylem Nebudou mít ani 25%

Já to taky neřeším. Pořídil jsem si nabíječku, co si průběh nabíjení hlídá a když jsou baterky nabitý, tak se přepne na udržovací nabíjení (5% nabíjecího proudu) a na displej napíše "Full"

Presne tak, az na ty udrzovaci nabijeni Staci aspon trosku slusna nabijecka s detekci "delta peak".Jinak nabijet tuzkace 2.6Ah proudem 100mA je cesta do pekla - vyrobi se z nich mekoty co nerozjedou pomalu ani budik.

Ta nabíječka je hodně špatnej vtip - 100 ma for AA sizes batteries, 45 ma for AAA. Vyhoď ji a pořiď si toto: https://www.czc.cz/panasonic-nabijecka-bater...

dokud baterie nebude nabitá.