Ako dám z windows Z HDD do nového SSD

Zdravím , mám taký problém keď si teraz idem kupovať SSD tak zo starého HDD by som chcel presunúť windows :(C) na nový SSD . Ako by som to mohol spraviť

Odpovědi na otázku

Nehledáš, už to tu bylo mnohokrát.Většina výrobců SSD nabízí příslušný nástroj pro přesun OS z HDD -> SSD.Alternativně můžeš použít volně dostupné nástroje na bázi Linuxu, např. CloneZilla:http://clonezilla.org/downloads.phppokud zvládáš aspoň základy Unixu.

Ano

Môžem použiť aj program clone disk wizard ?

Můžeš použít libovolný klonovací SW. Druhá otázka je, zda to "nepokakáš"A na zdrojovém disku nemůže být víc dat než je kapacita SSD to je ti doufám jasné....