» Poradna » Mobily

AKG sluchátka

zdravím, ke své Note 8 jsem dostal přibalená údajně velmi kvalitní AKG sluchátka. Ale já jsem asi hudební barbar, protože nepoznám skoro žádný rozdil mez sluchátky z aliexpressu za 200 a mezi těmito. Proto můj dotz je jak tato sluchátka využit? jaký hudební přehrávač používat? jaký audio formát ? díky.

Odpovědi na otázku

mno, to jsou nějaké špunty? Co posloucháš za hudbu? Na technu to asi nepoznáš, ale na nějakém instrumentálním soundtracku nebo vážné hudbě to znát bude.

Slúchadlá sú to drahé ale len značku mam ich k S9+ a moje čistokrvné made in china soundmagic e10 za 30e ich zachovajú do vačku

* schovajú