Ake sluchatka pre iriver T20FM ?

poradte nejake lepsie sluchatka pre MP3 prehravac IRIVER T20 FM.tie povodne som poskodil .rozmyslam nad SENNHEISER MX 550 prip. MX 450..... no aj nejake KOSSy by mohly byt...cenovo to vidim do cca 1000skk

Odpovědi na otázku

A kolik mají ta původní Ohmů? Zkoušel jsem např.sluchátka od kapesního rádia na mobilu a bylo to hrozný! Jinak s rádiem perfektní zvuk ale mají 2x32Ω,kdežto pro mobil Koss 2x16Ω.

osobne mam k iriveru koss the plug. som s nimi nadmieru spokojny, v danej cenovej kategorii som nic lepsie kupit nemohol.takze s cistym svedomim ich odporucam, momentalne je novy model koss spark plug, kvalita rovnaka, zmenil sa dizajn (mne sa viac pacia stare plugy). cena cca 1200sk.niekomu ale mozu vadit tie peny do usi, na aplikaciu do usi si treba najst trik a pojde to lahko.znamy potreboval kupi tiez dobre sluchatka, ale nechcel plugy (teda hlavne nechce tu penu do usi), kupili sme na skusku Philips SHE 7850 za cca 800sk. musim uprimne priznat, maju naozaj velmi kvalitny zvuk, povedal by som na 99% taky ako moje plugy, krasne neskreslene basy. v baleni je aj prakticke puzdro. (kmitocet maju 8-24000 Hz, citlivost 108 dB/mW)moje kossy maju 10-20000 Hz a citlivost 112 dB/mWinak gratulujem ku kvalitnemu prehravacu

Ta "pěna" do uší je fantastickej vynález! Sluchátka netlačí ani po celodenním nošení a hlasitost v autobusu stačí na minimum,maximálně 2.5 a to už musím sedět vzadu na motoru...!

ano a vdaka tej pene sluchatka nevypadavaju z usi ani pri sporte a trhanych pohyboch. aj to bol dovod, preco som opustil klasicke "pecky" a o sluchatka s "uchytmi" za usi som nemal zaujem...a hlasitost mam tiez na nizsej urovni ako predtym...:)