Aké DDR4 kúpiť pre Ryzen 2700 ?

Ahojte aké ramky kúpiť pre Ryzen 2700 ?potrebujem 32GBuvažujem nadCorsair 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Vengeance RGB PRO SeriesaleboHyperX 32 GB Kit DDR4 3200 MHz CL16 XMP RGB Predator

Odpovědi na otázku

patriot viper 3200 4x8 (lebo 16ky niesu) a za usetrene peniaze kupis ninja5

Jistě a podtaktovat na DDR4-2666.

?

Co třeba si přečíst doporučení AMD? Podle toho se osazují paměti. Zen+ má sice odladěné dětské nemoci původního Zenu, ale stále nezvládá při 2 osazení dvou slotů na kanál (a v nejhorším možném případě dokonce 4 rancích na kanál) vysoké frekvence jako Zen 2.

vem ty Predator

Co na to výrobce tvé základní desky?Určitě máš v manuálu(nebo na wevu výrobce) popsáno jaké brát.Vybírej dual.

MSI B450 GAMING PRO CARBON AC

https://www.alza.cz/corsair-32gb-kit-ddr4-320... Pokud tedy nemáš vážný důvod, proč brát pouťovou světelnou atrakci.

Seznam podporovaných pamětí https://cz.msi.com/Motherboard/support/B450-...

momentálne mám také čo v zozname niesu a fungujú dobre... tak neviem či sa tomu dá veriť... to je skôr zoznam otestovaných kde garantujú funkčnosť alebo nie ?

Ano, je to seznam modulu, ktere vyrobce desky s uspechem otestoval a garantuje jejich bezproblemove fungovani. Ale ani omylem to neznamena, ze jine moduly fungovat nebudou. V drtive vetsine pripadu pri spravnem vyberu a spravnem nastaveni budou. (A je snad jasne, ze vyrobci nebudou testovat uplne kazdy modul, co se kde da koupit. Nedelali by nic jineho. :o) )