Akcelerace zvuku

Ahoj,u Windows XP šla snížit či vypnout hw akcelerace zvuku a tím mi vždy vyrostl výkon u her. Dá se něco podobného praktikovat i u win 8? Nenašel jsem nikde konkrétní odpověď, má někdo zkušenost? Děkuji

Odpovědi na otázku

? keď sa niečo urýchľuje hardvérovo, tak to má opačný efekt. odľahčí to cpu a úloha as presunie na daný hw. procesor sa tak tým nemusí zaoberať a výkon ide hore.nemyslíš skôr emuláciu soundblaster zvukovky na nejakom realteku? mal som jeden pc, ktorý mal túto funciu prístupnú cez bios a vypnutím emulácie sa cpu odlahčilo a všetko šlo zrazu rýchlejšie..ak máš nový pc, tak to nerieš. nič také už pravdepodobne nenájdeš, moderné pc majú už výkonnejšie zvukovky ktoré cpu nezaťažujú.. fps ti to nepridá

Dobře, to jsem chtěl vědět.Díky