» Poradna » Ostatní

Akce od asus na doom

Ahoj jde někomu získat ten klíč? Mám vše vyplněné ale nejde mi to pořád získat nevíte kde je problém? http://www.asus.com/event/2016/rog/DOOM/

Odpovědi na otázku

Ahoj, kod by ti mel zaslat tvuj prodejce obrat se na nej pokud jsi desku koupil v pozadovanem terminu nemel by byt problem . jejich PM by mel kody mit od asusu pridelene.

Prosim ta co si vyplnil do okienka your asus code? Neviem co tam zadat

to same co pro kolegu výše. ASUS CODE ti poskytne prodejce tveho produktu pokud je partnerem akce a ty jsi splnil vsechny podminky.

Takze ked som pozrel where to buy tak na sk je len k doske asus rog a ziadny znami obchod tam nieje takze to je taka akcia onicom

je tam napr alza atd ja to resil primo pres asus musis mudodat fakturu atd on si o vse rekne miroslav_novak@asus.com

pres asus to jde samozrejme taky ale spis to resit pres prodejce konktretne pres produkt manazery uz by meli mit vse potrebne k dispozici.. a verim tomu ze pan novak v asusu ma spoustu jine dulezitejsi prace nez overovat kody

no u desek tam slovensko nemaji vubec.. to co tam pisou pod slovenskem -a ze to plati pouze pro ROG desky jsou Slovinske obchody. jinak u monitoru jsou uvedeny Datacomp.sk a Shark.sk takze bych predpokladal ze ti budou i u desek.. jen se jim ten seznam nejak pomotal