Aj Vam zobrazuje Firefox chybne niektore stranky (napr. bleskovky.sk,azet)?

Uz som ho skusal kompletne odinstalovat,proste robi to stale,chyba ju tam graficke loga,stranka ma zvlastnu strukturu. Tak som presiel na Operu... Ako to opravit?

Odpovědi na otázku

No mně na FF 1.5.0.10 jedou bleskovky.sk uplně v pohodě....a to i s rek. bannerama .....

A nemáš náhodou nainštalované rozšírenie Webdeveloper panel a vypnuté obrázky?

Ja používam FF 2.0 a úplne fpohode všetko ide .Chyba bude asi niekde medzi klávesnicou a stoličkou

Ahoj, nainštaluj si rozšírenie InfoLister a hoď sem výpis všetkých rozšírení nainštalovaných vo Fx. Pri problémoch s Fx preinštalácia nepomôže. Treba VŽDY vytvoriť NOVÝ profil a pracovať pod ním.