Airport Express pomoc!

Dobrý den prosím mám na vás otázku ! Prvně chci říct,že mně všechno funguje jak má až na jednu maličkost ! Airport mně přiděluje pro můj notebook pouze 65 MB/s tudíš nemůžu využít domácího 100/100 internetu ! Přitom notebook při mém starém routeru ukazoval 150 MB/s ! Notebook podporuje b/g/n ..tak nevím kde je chyba? Chtěl bych aby zase dával 150 Mb/s ..Mému druhému počítači Macbook Air dává 300Mb/s ..tak nevím kde je chyba a proč to dělá :X nevíte prosím?

Odpovědi na otázku

Pořeš si WiFi signál - může to být rušení na stávajícím kanále, nový router může mít jinak antény a slabší vysílač...Buďto to po přepnutí kanálu pojde lépe, nebo natáhni kabel. Ale možná se ženeš za přeludem, málo kdy server a přístupová trasa opravdu dají celých 100MBit, takže i když to rozchodíš u sebe doma, nebude ti to k ničemu.

Kanály si hlídám ! Většina sousedů vysílá na kanále číslo 6 nebo 9 věština se překrývá ..Airport je na kanále 12 a je tam sám takže to je v pořádku ! Já stále nechápu že iPadu přidělí 58 Mb/s Apple TV 150 Mb/s ..nechápu proč všem nedá 150 MB/s..přitom můj notebook je N kový ..fakt netuším kde je chyba..

Možná u všech nezvládne plnou rychlost. A, když jede ten NB sám?