» Poradna » Windows (a jiné OS)

Airpods-windows

Dobrý den, mám propojené airpods s PC. Zvuk jde bez sebemenších, ale když třeba jsem na TS, tak zvuk nejde, ani ve hře. Tak mi napadlo přes nastavení zvuku změnit airpods na výchozí zařízení i výchozí komunikační zařízení, šlo to, ale zvuk byl otřesný a mikrofon také. Čím by to mohlo být ? Doufám, že jsem to napsal jasně, jestli ne tak se ptejte na podrobnější informace děkuji.

Odpovědi na otázku

Prosim podrobnejsi, a cesky

Sluchátka jsem spároval, nešel zvuk, zvuk hrál v jiných sluchátkách, už napojených. Tak mi napadlo dát sluchátka na výchozí zařízení viz. odkaz:http://leteckaposta.cz/246194376 Jsou tam 2 možnosti. Buď sluchátka, nebo sluchátka s mikrofonem. Když mám jako výchozí sluchátka, tak mi zvuk jde pěkně a není problém, když ale dám na sluchátkách výchozí komunikační zařízení, tak mi zvuk nejde vůbec ani mikrofon. Když dám výchozí zařízení sluchátka s mikrofonem, tak mi jde zvuk i mikrofon, ale strašná kvalita, fakt strašná. A když dám jako výchozí komunikační zařízení, tak mi nejde zase nic. Zkoušel jsem kombinovat, koukat se, jestli není nějaká appka, driver na sluchátka, nic jsem nenašel, bohužel. Děkuji za odpovědi.

Aha, pokud se do toho pletou jina sluchatka tak je musis zakazat v OS (Windows) nebo je vypnout. Neni treba davat sluchatka na vychozi, lepsi je prepinat je dynamicky v panelu klikem na reproduktor.

No jasně, ale jde o to, že je pak strašný zvuk a mikrofon.

Když používáte airpody i s mikrofonem tak kvalita zvuku jde hodně dolů. Sám to mám ověřené jak na telefonu tak i na Macbooku Air. V obou případech stačí s někým volat a pak pustit třeba nějakou hudbu a nedá se to poslouchat. Mám airpody první generace (takže Bluetooth 4.2), moje teorie je, že přenosová rychlost není dostatečná nebo airpody nejsou tak výkonné.

Jako to je až otřesný zvuk a mikrofon. Nevadí no, čekal jsem, že bude nějaká aplikace na to, nebo driver.. :D Co se dá dělat no. Děkuji za rady.