» Poradna » Mobily

Airpods vs. Marschall

Zdravím vás. Potřebuji poradic jaké sluchátka si mám pořídit...Apple airpods z USA. Marshall major III bluetooth.Mám iPhone & iPad... Hudbu poslouchám 2 hodně v autobusu. Někdy jezdím bez batohu a nemám moc místa po kapsách...airpody to moc netlumí a taky slyším okolí což je výhoda i nevýhoda...Nevím zda major III je dobrá volba. Zase rád si připojím sluchatka k pc. Jde to s airpodsama ???Děkují 🙂🙂🙂

Odpovědi na otázku

Airpody umí i normální připojení pomocí bluetooth k čemukoliv jinému, třeba i k pc pokud má bluetooth, jen zezádu stačí držet to tlačítko a začne párování, které je především pro ne-apple zařízení.

Bral bych Airpody