» Poradna » TV, audio a video

AirPods Pro 2021

Dobrý den,myslíte, že je výhodné koupit si AirPody Pro 2021 k iPhonu 12, a nebo jsou za tu cenu lepší sluchátka? Já jsem tedy slyšel, že zvukově jsou lepší sluchátka, ale je prý dobré mít AirPods, když mám iPhone.Moje požadavky jsou jen:*sluchátka musí být pecková a do uší*bezdrátová*do 7,5kDěkuji za rady, Lukáš

Odpovědi na otázku

AirPods Pro jsou dobrá sluchátka, ale jejich hlavní výhoda je ANC, které funguje velmi dobře. Navíc iPhone je sám hned pozná, připojí a funguješ. Je to součást ekosystému, jako hodinky. Nemusíš řešit nějakou kompatiblitu verzí BT a podobně. Velmi dobře a příjemně se to používá.

Resit kompatibilitu verzi BT? Je rok 2017? :D

Tuty AirPods Pro ma manzelka a je s nima naprosto spokojena.Jsou pohodlny na ovladani, na poslech i telefonovani a Siri. Docela cool je ten rezim propustnosti, ze se da poslouchat ve slochatkach a zaroven normalne mluvit s okolim a hlavne slysis provoz 🙂Dobre funguje i prepojovani na jiny Apple zarizeni, ze kteryho jde zdroj hudby.Osobne cekam na novy AirPody Pro, co by mely bejt predstaveny letos.Jsem si teda ten lonskej model chtel koupit, protoze jsem je zahlidnul ve vyhodny sleve, ale nez jsem se rozkoukal, tak byly pryc 😁Ale pak zalezi co od toho chces.Jestli ti jde jen kvalitu zvuku pri prehravani hudby a nic jinyho te nezajima, tak sezenes levnejsi sluchatka, co budou hrat stejne nebo mozna i lip. (Kdyz odmyslim omezeni BT.)

I když používám iPhone 13, sluchátka mám SONY WF1000XM4. Vesměs jsou hodnocena lépe, plus pokud člověk nejede jen v Applu, tak mají víc kodeků. Připojená appka má bohaté nastavení a speak through (začnete mluvit a spustí se příposlech). A ano fungují i s AW, TV… Osobně bych tedy doporučil spíš SONY než Apple. Pokud tedy nemusíte mít vše z nějakého důvodu z Cupertina. Možná jsem konzerva, ale u sluchátek nějak víc věřím tradiční značce audia, než Applu. A SONY jsou často brány jako etalon TWS sluchátek.

Jen verze pro jsou špunty.Pecky jsou klasické airpody

Ja mam úchylku na sluchátka a přestože mám doma na výběr asi z 6 druhů, tak k telefonu mám nejraději airpods. Už jen to, že je jedno k čemu je chci zrovna připojit, jestli k macu, telefonu, nebo jen k hodinkám, prostě je strčím do uší a hraju. Cokoliv jiného musím párovat znovu párovat, nebo se hrabat v nastavení BT, abych je připojil. Velkou novinkou je pro mě nyní korekce zvuku podle histogramu (pro ty co mají nějak poškozený sluch), a samozřejmě nativní podpora už od vyndání z krabičky. to je něco, o čem si třeba Samsung se svými Budsy může nechat jen zdát.