» Poradna » TV, audio a video

Airpods a windows

Airpods 2019 a windowsDobrý den,Potřeboval bych poradit s kompabilitou airpodů a windows. Sluchátka se mi v pohodě spárují a přehrávají zvuk. Bohužel, vždy za nějakou dobu, vypadne zvuk. Poté stačí jen přeměnit výstup zvuku na reproduktor a zpátky na airpods a problém je na nějakou chvíli vyřešen. Bohužel jak se mi to stává poté často, třeba co 3 min, tak to začíná být velmi otravné.Prosím, neví někdo co s tím ? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Úsporný mód jsem vypnul ve správci zařízení, ale stále to dělá problém.

Já to taky řešil a nakonec se na to vysr.al ... a na Windowsech je prostě nepoužívám. Přitom na Macu to jede úplně bez problému.

Asi to bude problém ze strany Windows, protože připojený k Linuxu či Samsung TV jedou normálně a nevypadavají. Windows k testu bohužel nemám mám tu úplně první generaci sluchátek.