» Poradna » Ostatní

AirBank platba mobilem

Zdravím, AirBank spustil platbu přes android. Všechno jsem zapl, aplikace hlásí, že platba mobilem je zapnutá. Když telefon se zapnutým NFC přiložím k terminálu, na terminálu se zobrazí něco ve stylu "Neznámá karta". Může to být kvůli krytu, který mám na zadní straně (průhlednej, elastickej)?

Odpovědi na otázku

Máš nainstalovanou aplikaci? ☺

Mám 🙂

Máš propojený telefon s internetovým bankovnictvím? ☺

Mám. 🙂

Teda aspoň myslim 😂 Něco jsem propojoval, nevim jak přímo svůj mobil

Nemůže. Kdyby kryt tušil signál, nebude na telefon terminál vůbec reagovat.

A nevíš čím by to mohlo být? Mám napsat přímo AB?

Samozřejmě Air Bank to jistí :)

Ne, Andrei Babišovi raději nepiš

Haha 😂😂