Ahoj, prosím o pomoc pocitac pípá zpěchá to

Ahoj, potřebuji od vás pomoc. Když se zapne PC tak se na monitoru nic neukáže a takhle to trva asi 5 vterin a pak zacne pípat 14x rychle za sebou a pak 3x pomalu. Na PC jsou 3 kontrolky:1.jestly je PC v zasuvce, 2. nejaky zámek(to bych taky potreboval vedet co to je zkusim to nahrat na tuto otazku. 3. Jestly pracuje harddisk. Nez pc zacal pípat a normalne nabíhal (nic jsme neměnily monitor je stejny vsechno je stejny) tak nabyhal uplne v pohode, ale ted ta kontrolka s tim zamkem sviti. PS byl bych rád za radu co mám dělat, případne co znamena ten zámek (má orandzovou barvu) Díky MocS pozdravem Martin (Bangin)

Odpovědi na otázku

nahoře do okénka napiš pípání pc na najdeš týž dotazyhttp://www.zive.cz/poradna/pipani-pocitace/s...

Jaká je orandžová barva nevím, ale zkusil jsi mu dát zrní, třeba pípá, že má hlad.

já si nemůžu pomoct, prostě nevěřim že jsme národ takových tupců. Snad každý druhý dotaz tady obsahuje slova jako "zpěchá to, orandžová, počítač nabýhal v pohodě"... to fakt myslíš vážně toto? Nic jste neměnilY?

Na poradně bych zavedl pravidlo - chceš se zeptat? Napiš to správně česky.

ale co chudáci z mobilů, když se ptají - těm bych chyby povolil

Copak na mobilu nejsou všechna písmena...čárky.... ? Je to jen o lemplovství.

No ale když se pokazí PC a tazatel nouzově použije mobil, špatně se píše.

A co myslíš, že ti na řeknu....NO A CO......NO A CÓÓ.....normálnímu člověku to stojí za to, dát si trošku více práce a napsat to i z mobilu "normálně".....když to jde. Je to prostě jen o tom, kdo je a kdo není lempl.

Když umí. Já bych toto co píšu ted psal na mobilu 2 minuty

Ale napsal bys to ...... 2 minuty......no co to je.....pohodička....však by ti nic neuteklo

No jo. Raz jsem tu pomáhal odkazama jednomu maďarovi, který psal na mobilu a zatímco ho všichni zavrhli, dopracovali jsme se ke kýženému výsledku. Ale je fakt že to bylo se sebezpřením.Tak jo, co mi po takých

nechci ti brát iluze o tom, že píše z mobilu, ale nahoře máš jasně napsáno, že to píše z něčeho s opračním systémem windows 7 a ten pro mobily neni

Já také, protože toto je hrůza hrůz.

zpěchat není dobré i v nadpise, to je fakt

Naopak, na mobilech bych to taky netoleroval, tam je v 99% automatická korektura, která slova jako "nabýhat a orandžová nebo zpěchá" nezná a naopak nabídne správnou variantu...

alespon by to chtělo se podívat na čip biosu který je na desce a co je na něm napsáno od jakého výrobce je AMI, ADWARD,PHOENIX.......

všichni nepíšou orandžová a zpěchat, ale maj na mobilu víc překlepy. NKEONAC KDAÉHŽO MŽŮE PAKTOT

NERORUMIM RECI TVEHO KMENE

Vypnout.Odpojit všechny kabely.Naložit do auta.Odvézt do servisu.Koupit si Pravidla českého pravopisu.Vrátit všechna neoprávněně získaná vysvědčení.Nastoupit do 4.třídy ZŠ.

Servis - nic jinýho, hlavně to neotvírat, nebo ti ty Hertzy, který jsou v počítači, utečou a už je nepochytáš. (poznáš je jednoduše, mají takový červený čepičky a vlezou fakt všude)