» Poradna » Notebooky

Ahoj , musím mít myš protože mi nejde taková ta spodní deska asi víte .Poradíte?

Poradíte mi ?? Ahoj, nejde mi na notebooku taková ta pohiblivá deska a proto ted musím mít myš . A když na to šáhnu nejde s ní vůbec hejbat . Poradíte ? Nevim jak to nazvat tak to popisuji takhle taková spodní desaka která se používá místo myši .

Odpovědi na otázku

http://www.techspot.com/drivers/driver/file/infor... Ešte uveď zn. HW touchpadu - tej desky, je libo prkna.

A kde ?? to mám udělat ??

U stolára alebo zámočníka určite nie.V Správe zariadení existuje "strom položiek" v ktorom je zobrazený komplet HW (aj skrytý). Alebo SW tretích výrobcov, taká; Aida64 Extreme je vhodný.

Asi myslíš touchpad.

Nejde, znamená že nikdy nešlo, nebo od nějakého okamžiku? Problémů může být několik. Když pominu hw závadu, tak může být touchpad vypnut v biosu. Nemusí mít ovladače v OS, nebo jeho citlivost může být nastavena na nepoužitelnou míru. PrasatkoPee

No včera mi to fungovalo ale dnes to nejde asi jsem na něco máčknul , a kde mám najít ten bios nebo jak to mám zpravit ?

Za žádných okolností se nesnaž do BIOSu ani podívat.Napiš nám značku a model notebooku.

do Biosu nelez! Neinstaloval jsi nové Windows nebo nečistil třeba registry? Nepřestal touchpad fungovat po upgrade na Windows 10?

Ty to raději dej někomu, kdo je zkušenější. Bude to tak lepší a nenapácháš větší škody. Dobrá rada.

Odnes to nekomu, kdo alespon trochu rozumi pocitacum.

Nesmyslné rady s ovladači a HW chybou, s nejvetší pravděpodobností si touchpad jenom vypnul funkční klávesou. Ať napíše co má za NB a poraďte mu co zmáčknout.

To vážne touchpad nazývaš pohyblivou doskou? S tým som sa ešte nestretol

ne, pohiblivou... :D

Ahoj, napiš kolik je Ti let a ve kterým městě bydlíš. Potom napiš značku notebooku, nebo-li značku a typ toho přístroje, na kterém Ti to nefunguje.Možná bude stačit stisknou klávesu >Fn< a něco k tomu a to >něco< je právě to, co se pozná podle toho Tvého přístroje ..... to nemáš doma nikoho, kdo by Ti poradil ... měj se zatím hezky a užívej prázdniny

Nejspíše sis to jen vypnul klávesovou zkratkou. Hodně notebooků to má např. přes Fn+Fx klávesu ap. Viz dokumentace ke tvému notebooku.

Pohiblivá deska...teda co všechno má dneska počítač Ani svou rodnou řeč to neumí.

Asi si ho deaktivoval kombináciou kláves.Takže vyhľadaj si na klávesnici (v hornej rade kláves Fx) tento (alebo podobný znakhttps://d30y9cdsu7xlg0.cloudfront.net/png/180420-200.pnga potom spolu s klávesou fn ho stlač.