» Poradna » Programy

AGI

Dobrý den. Chci se zeptat k čemu slouží AGI nainstalovaný v Program Files ? Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

AGI môže byť hocičo,u dosiek ASRock a Soyo/Soltek to je napr. rozbalený ovládač pre AGI port,ktorý sa nachádza na niektorých typoch dosiek vyrábaný týmito výrobcami,je to prispôsobená pci zbernica pre použitie presne vybraných modelov agp grafických kariet,tá skratka znamená Accelrated Graphic Interface a jedná sa o neplnohodnotnú "agp" zbernicu,preto je do nej možné osadiť len konkrétne typy graf.kariet,ktoré sú na tento účel vyrábané a certifikované.Čo všetko iné znamená skratka AGI,to môžme vymýšlať donekonečna

Děkuji Vá za odpověď. Měl jsem namysli zákl. desku socked 775 takže jste na to odpověděl,díky za radu.Zdravím.