» Poradna » Ostatní

Age Of Empires II - problémy ve Win7 (ne s grafikou)

Čau lidi,chtěl bych se zeptat,jestli někdo neví,proč mi na Win7 nejde hra Age OF Empires II.Já vím,je to stará hra,ale přesto mi na Win8 fungovala,ale na Win7 mi to nejede (Win7 i Win8 byly legální verze,jenom 8-mičky byly v skušební verzi).Vždy,když to spustím (i v režimu kompatibility pro Win Xp SP3,se zakázanými motivy a admin. právy) se tam chvíli něco načítá a pak nic.Nějaký nápad,Díky,Steve.

Odpovědi na otázku

Doporučil bych ti hrát starý hry na virtuálním PC (třeba s Win98 nebo s WinXP). Díval ses, jestli na tu hru nevyšel patch?

Co přesně je virtuální pc?A patche nevyšly,spíš pár datadisků...

Prostě si stáhni buď MS Virtual PC nebo Virtualbox a nainstaluj do něj 1 z těch systémů. Samozřejmě musíš mít zapnutou v Biosu podporu virtualizace. Virtuální PC ti zjednodušeně řečeno udělá v PC další počítač.

předtím než zapneš hru zkus vypnout proces explorer.exe ve správci.

Nefunguje.....

Musíš si napsat baťák pro spuštění:>taskkill /F /IM Explorer.exeage2_x1.exe /nostartupStart explorer.exe<NAZEV.BAT, spustitelná binárka podle typu AOE2.

https://www.youtube.com/watchPostupuj podle videa funguje.Měl sem stejný problém :)