» Poradna » Ostatní

After() v pythonu

Zdravím, vyvíjím program pro simulátor tlačení motorky - zde je odkaz na celý program.https://pastebin.com/U5e9gG5MMám problém s funkcí after()v hlavním programu - zdedef main(): pin0 = 16 global sedum while run == 0: channel = GPIO.wait_for_edge(pin0, GPIO.RISING, timeout=2000) if channel is None: print('Nikdo nejede, tak nic nedělám.') top.after(200, vp_start_gui) else: print("Kolo se točí, přijímám signál a měřím") sedum = time.time() rychlost() program provede kontrolu, zda je na vstupu impulz, pokud ne, nedělá nic. - po této kontrole se chci vrátit zpátky a po vykreslení grafiky znova kontrolovat vstup.Bohužel mi to nějak nefunguje.Nevíte někdo co s tím. Děkuji V.

Odpovědi na otázku

Zdravím, vyvíjím program pro simulátor tlačení motorky - zde je odkaz na celý program. https://pastebin.com/U5e9gG5M Mám problém s funkcí after() v hlavním programu - zde def main():pin0 = 16 global sedum while run == 0: channel = GPIO.wait_for_edge(pin0, GPIO.RISING, timeout=2000) if channel is None: print('Nikdo nejede, tak nic nedělám.') top.after(200, vp_start_gui) else: print("Kolo se točí, přijímám signál a měřím") sedum = time.time() rychlost() program provede kontrolu, zda je na vstupu impulz, pokud ne, nedělá nic. - po této kontrole se chci vrátit zpátky a po vykreslení grafiky znova kontrolovat vstup. Bohužel mi to nějak nefunguje. Nevíte někdo co s tím. Děkuji V.