Advare 6 podruhe

Prý existuje volba adwach ktera sleduje špiony i při připojení nevíte jak se zapíná když tu volbu zapnu tak se otevře nějaké okno s pluginy je prázdné jsem začatečník tak omluvte pro někoho možná hloupé dotazy dík.

Odpovědi na otázku

pardon otevře se okno s nějakým odkazem na ubgrade tam už se nevyznám.

Ten program se jmenuje Ad-Watch a je součástí Ad-Aware 6.0 Plus, ale myslím, že ve free verzi není. Ale je docela užitečný, například kontroluje jestli se nějaký program nepřidává do spuštění po startu v registru. Ad-Aware 6.0 Plus se dá stáhnout třeba z KaZaA, nebo mi napiš na mail.