» Poradna » Programy

Advanced System Care

Ahoj má smysl spouštět na PC tento program? Advanced SystemCare

Odpovědi na otázku

Nemá,taky jsem ho používal dlouhou dobu,ale nakonec jsem ho dal pryč. Pokud chceš čistit něco v PC,tak stačí Wise Disk Cleaner.

Neradíš mu nahradiť jeden sajrajt iným, podobným?

No oproti tomu Advanced SystemCare,ten Wise nic nepokazi.

To je úplně stejná sra*ka, naprosto k ničemu

WiseCare 365 používám a úplně bych to nezatracoval - používám "Agresivní" nastavení a ještě se nestalo, že by se OS rozsypal. Jasně, o schopnosti "čistit" je možné polemizovat, podobně jako u všech těchto podobných utilit, ale pro optimalizaci systému a pro prohrabávání se programy a službami, které se spouští se startem OS, je dobrý.

Pořád netuším, k čemu přesně ti ten program pomůže?

To je jednoduché, ten program "funguje", dvě, tři aktualizace systému to OS přežije, přijde další, tu už nepřežije a pak se tady rozčiluje, jak to Microsoft zase podělal.

Ten Advanced SystemCare mu do PC nainstaluje tolik zbytečných staček,kterých se pak zbavit a všechny dohledat nema bez zkušenosti šanci.

Nie. Nevidím v ňom zmysel. Čo má robiť? Čistiť registre? To je zbytočné, až kontraproduktívne. Čistiť HDD? Na to má Win v sebe "čistenie disku". Alebo čistiť cache prehliadača? To má v sebe každý prehliadač (stačí kl. skratka).

ok díky

Pokud tě mrzí, že ti Windows fungují, tak ASC je nejlepší cestou, jak je zbořit, aby už dál nefungovaly. A to platí o všech programech podobného typu bez výjimky. Počítač žádný takový program nepotřebuje, je to vždycky víc problémů než užitku.

Pokud to neumíš používat, tak se nedivím že si rozhodí celý win :D. Používám už roky ACS Ultimate a jsem spokojený. Sám si nastavíš co má a nemá dělat, žádné sračky ti do PC sám nenatahá pokud na to neklikneš a sám si to nestáhneš. pokud tento program neumíš používat, tak je to tvůj problém.

1.Polož si otázku, proč chceš vlastně čistit? Pokud zrychlit počítač, tak na to zapomeň, to jsou jen reklamní oblbovačky2.Úplně stačí, co má Windows v sobě a budeš mít jistotu, že po čištění, se nic nepokazí: http://www.servispckupka.cz/jak_vycistit_disk.php

Taky jsem to používal. Nakonec jsem zjistil že mi to zpomalovalo PC.

Vsechny tyhle cistici a tunici programy jsou jedno velky placebo, jsou k hounu a kolikrat naopak vice uskodi. Castokrat taky na tyhle programy praskne, ze zneuzivaji data uzivatelu. Cisteni registru nema zadny efekt. Naopak hrozi, ze si smazes nejaky dulezity klic. Cisteni disku provadej systemovym nastrojem, tam nehrozi, ze se smaze, co se nema. Vetsinou si uzivatel porese pocitac sam temito “zlepsovaky”, ale pak nadava, jak je Microsoft neschopny, ze se mu rozsypal system, po aktualizaci rozhodi nastaveni, apod.