» Poradna » Programy

Advanced Power Managment v NT

Pouzivam NTWK4.0CZ SP4 na PC BRIO BAx, chci pouzivat Advanced Power Managment,ale nevim jestli NTWK4.0 APM podporuji, a jestli podporuji, tak nevim co kde nastavit, v biosu mam APM aktivni.

Odpovědi na otázku

jestli si pamatuju dobre, tak NT nepodporujou power managment... ale mozna ze jo.. zkus trebas rozbalit posledni servicepack s parametrem /e a potom tam najdi hal.dll.softex nebo tak nejak.. a nahrad jim hal.dll v system32 adresari. to je experimentalni HAL ... umoznuje takovy veci jako Power off on system shutdown atd...mozna ze to pude