» Poradna » Ostatní

ADSL versus normální modem ...

Jenom se zeptám když mám ADSL a napojím na vývod co jde ze spliteru modem klasiku tak se normálně připojím tímto modemem a nebude se to vzájemně rušit nebo hádat s ADSL ??? Vím když mám ADSL tak nepotřebuji normál modem ale jen se tak ptám ze zajímavosti ???
Všem dík za odpoved ...

Odpovědi na otázku

Jsi se vyspat a pak to sem napiš znova a lépe.

Nebude se to rušit, je to tak navržené. Kdyby se to rušilo, tak si ani nezavoláš.

no akorát je otázkou, přes jaký rozhraní ti pojede net (při současným připojení) - aby ses pak nedivil, že ti ADSL běží na 50 kbitech (i když člověk někdy neví, jestli by to nebylo plus... )