» Poradna » Počítačové sítě

Adsl-propojení a nastavení D-link 584T a G664T

Zdravím.Přijdou mi montovat O2TV .Nevím jestli mi technici propojí můj stávající G664T(má wifi) s tím co přinesou-584T .Máte někdo zkušenosti s nastavením?Propojení chci - ADSL-splitr-584T-jedna lan do set-top-boxu(udělá technik) -jedna lan do PC - udělá snad technik -jedna lan do G664T - snad udělá technik :o)Chci se připravit kdybych to nastavoval na tu wifi sám.Jo a z toho G664T jde jeste jedna LAN do dalšího PC :o)To aby to nebylo moc jednoduchý.Tak a jdu pokračovat v hledání manuálů.Díky za návody atd.

Odpovědi na otázku

Bude následovat výměna za 584T (bez pardonu),(ten už umí ADSL2)- dva výstupy schlamstne O2TV a zbývající dva máš k dispozici na další kouzlení...