» Poradna » Počítačové sítě

Adsl modem nejde nastavit

nejde mi zprovoznit adsl modem od O2,poskytovatele internetu mám radiokomunikace,ale v tom by údajně neměl být problém dle techniků radiokomunikace,veškerá instalace proběhne ok ,ale poslední test ne.Mám Zyxel P-660RU-T3

Odpovědi na otázku

Radiokomunikace dávají Siemens CL-040-I prý s vlastním FW. Funguje bezvadně, zrovna přes něj jedu

taky mám modem od radiokomunikací,ale na USB a to je hroznej krám,proto jsem koupil tento

Myslím, že to nerozjedeš, a když náhodou ano, tak to bude blbě chodit...
Dřív se naučíš chodit po stropě než toto...

Nejlíp asi uděláš, když zavoláš technikům a projdeš s něma nastavení modemu krok po kroku. Modem od O2 má napříkklad nastavený jméno a heslo na O2 a O2, což u Radiokomunikací asi fungovat nabude.

Nejlíp asi uděláš, když zavoláš technikům a projdeš s něma nastavení modemu krok po kroku. Modem od O2 má napříkklad nastavený jméno a heslo na O2 a O2, což u Radiokomunikací asi fungovat nebude.