ADSL konfigurace

Dobrý den!Mám dotaz, jsem začátečník v konfiguraci ADSL internetu.Potřeboval bych poradit jak nastavit ADSL na počítači v síti.Mám modem Zyxel Router 650R, který se připojuje přez rozhraní LAN.Jak mám nakonfigurovat připojení v protokolu TCIP v síti která skýtá několik desítek počítačů, které mají pevné adresy??Modem při nastavování chce adresu automatickou,tj že ji přidělí DHCP.(tu však kvuli množství pc v síti nelze změnit - vedlo by to ke zhroucení sítě)jak mám to mám tedy nakonfigurovat?Prosím poraďte jednak pro systémy XP a pro 98 Děkuji a zdravím Marcox

Odpovědi na otázku

do prohlizece zadej http://ip_adresa_routeru a zkonfiguruj si DHCP server a zapni NAT, na stanicich nastav ziskat IP adresu ze serveru DHCP a je to...pokud nevis co je DHCP a NAT, tak si nekomu rekni at ti to nastavi..

Díky za snahu ale moc jsi mi nepomohl(vůbec!) Zkus ještě jednou si přečíst otázku!Nemůžu změnit všechny ip adresy na pc!Na několika desítkách pc v síti která běhá a má nakonfigurovaný komunikační soft atd......